
Цифровий вимірювач товщини покриття фарби товщиномір Yunombo YNB-100S
Продавець: Experience
640 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Цифровий вимірювач товщини покриття фарби товщиномір Yunombo YNB-100S». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yunombo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина | 83.3 мм |
| Ширина | 35.9 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 64 г |
| Работает с магнитными металлами | Да |
| Работает с немагнитными металлами | Да |
| Диапазон измерения | 1800 мкм |
| Погрешность на 100 мкм | 3 % |
| Датчик оповещения о низком заряде батареи | Да |
| Время измерения | 1 сек |
| Питание | Батарейки |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-02-06
Швидко відправили. Все працює.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-26
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності