
Цифри трансформери (10 цифр, перетворюються на машинки, збираються на робота) 188-10
Продавець: Круті тачки
1 206 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 188-10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Цифри трансформери (10 цифр, перетворюються на машинки, збираються на робота) 188-10». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 412 мм |
| Длина упаковки | 492 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-28
Швидко відправили, все ціле, рекомендую продавця 👍
Переваги
Актуальний опис


