
Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 150х120см
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 0072/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 150х120см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ISITHAN |
| Страна производитель | Турция |
| Длина шнура | 1.5 |
| Ширина | 120 мм |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 800 кг |
| Длина | 150 мм |
| Размер | Двуспальный |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Электрические простыни |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-28
Перевірив, працює. Як довго пропрацює час покаже.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-03-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





