
Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 150х120см
Продавець: Velotrend
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 0072/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 150х120см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ISITHAN |
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Да |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Размер | Двуспальный |
| Таймер | Да |
| Тип | Электрические простыни |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 120 см |
| Вес | 800 кг |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1.5 |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-04-23
Оформила швидко
Переваги
Актуальний опис2026-02-11
2026-02-08
Дуже сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності

