
Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 155х115 см
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 0072-2/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Турецьке двоспальне електропростирадло Isithan NEO 155х115 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ISITHAN |
| Страна производитель | Турция |
| Длина шнура | 1.5 |
| Ширина | 120 мм |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 800 кг |
| Длина | 160 мм |
| Размер | Двуспальный |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Электрические простыни |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
💬 Відгуки покупців (7)
2025-10-06
2024-10-22
хтось помилково оформлює замолення на мій номер телефону.
2024-10-21
все Чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-26
Дякую вам..третий раз заказуємо дуже довольні
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-15
Дякую вам за простирадло електро,замовляли вже двічі , рекомендую продавця.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-12
Дуже відповідальний продавець. Дякую. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





