
Ультрафіолетовий детектор валют та банкнот, від мережі / Електрична лампа для перевірки грошей / Детектор купюр
Продавець: HUGO
255,21 ₴364,59 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234568738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Ультрафіолетовий детектор валют та банкнот, від мережі / Електрична лампа для перевірки грошей / Детектор купюр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип детектора валют | Ультрафиолетовый |
| Виды контроля | Ультрафиолетовый |
| Количество ультрафиолетовых ламп | 1 |
| Дисплей | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Высота | 88 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-12
Доброго дня! Дякуємо за теплі слова. Ми справді цінуємо вашу думку і чекаємо нових замовлень від вас!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Відправили на пʼятий день після оплати.
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-13
2025-11-30
Все как описано
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили