
USB паяльник AIFEN-A11 (70 W max, 450 *С), блок живлення PD 65W, кабель Type-C, 3 змінніх жалаа
Продавець: Experience
2 770 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «USB паяльник AIFEN-A11 (70 W max, 450 *С), блок живлення PD 65W, кабель Type-C, 3 змінніх жалаа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Aifen |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 70 Вт |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В, 1,2 В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 100 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.007 кг |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 145 мм |
| Высота | 15 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-03
Дякую вам Микита за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності