
USB тестер KOWSI KWS-2302C з кольоровим дисплеєм, підтримка QC3.0, DC 4-30V, 0-12 A
Продавець: Experience
390 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «USB тестер KOWSI KWS-2302C з кольоровим дисплеєм, підтримка QC3.0, DC 4-30V, 0-12 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →
USB тестер KOWSI KWS-2301C 10 в 1 підтримка QC3.0, DC 4-30V, 0-12 A

Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-1902L Type-C / QC3.0 / 4-30V / 8A Чорний

Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2301C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A

Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2303C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Keweisi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Применение тестера | АКБ |
| Функции | Амперметр, Вольтметр |
| Монитор | TFT |
| Размер монитора | 0.77 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Индикация | Световая |
| Питание | USB |
| Напряжение | 30 В |
| Длина | 46.4 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 0.01 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-21
Якість і швидкість обслуговування на висоті. Сподобалось все: швидко передзвонили і після узгодження всіх деталей товар мені отправили того ж дня. Товар прийшов швидко, добре упакованим та в робочому стані. Просто приємно мати справу з таким продавцем. Всім рекомендую цей магазин.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-01
Спасибо !!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-18
Дякую вам Олександре за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності