
Утримувач "третя рука" для паяння JCD (лупа + LED лампа + тримач паяльника)
Продавець: Experience
425 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Утримувач "третя рука" для паяння JCD (лупа + LED лампа + тримач паяльника)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JCD |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | С держателями |
| Кратность увеличения | 5 х |
| Наличие подсветки | Да |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Цвет | Черный |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 4.5 В |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 0.35 г |
| Количество держателей | 2 шт. |
| Диаметр линзы | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-05
Взагалі то непогано..
Переваги
Актуальна ціна