
Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 136,23 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28631 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 82 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-07
Товар відповідає реальності,швидка відправкаДуже задоволена
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


