
Уцінка! Карусель музичний на ліжечко "Зоряні сни" (колискові, регулювання гучності, таймер, проектор) 32579 Pink
Продавець: Круті тачки
535,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 32579 Pink Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Уцінка! Карусель музичний на ліжечко "Зоряні сни" (колискові, регулювання гучності, таймер, проектор) 32579 Pink». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25
Рекомендую магазин благодарю все отлично 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


