
Уцінка! Спецтехніка Швидка допомога (мелодія, підсвічування, колесо вільного ходу, гумові шини) 62925
Продавець: Круті тачки
306,17 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 62925 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Уцінка! Спецтехніка Швидка допомога (мелодія, підсвічування, колесо вільного ходу, гумові шини) 62925». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Скорая помощь |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 195 мм |
| Высота | 105 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-14
Дякую магазину Круті Тачки за отриману машинку ' швидка допомога ". За круту якість і швидке обслуговування. Дуже вдячна. Наш малюк в захваті. Дякую гарним дівчаткам.



