
Ванна дитяча складна для купання на ніжках зі зливом EL Camino BATH (довжина 78см) ME 1108 Blue Блакитна
Продавець: Круті тачки
1 242 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1108 Blue
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ванна дитяча складна для купання на ніжках зі зливом EL Camino BATH (довжина 78см) ME 1108 Blue Блакитна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 21 см |
| Длина | 78 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Состояние | Новое |
| Тип ванночки | Ванночка для душевых кабин |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 49 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


