
Велобіг дитячий 16 дюймів Corso (гумові колеса, ручне гальмо, підніжка) Maxis MX-30694 Фіолетовий
Продавець: Круті тачки
1 645 ₴2 222 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MX-30694
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велобіг дитячий 16 дюймів Corso (гумові колеса, ручне гальмо, підніжка) Maxis MX-30694 Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Длина | 95 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 39 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-25
Переваги
Гарне обслуговування


