
Велосипед міський 28” дюймів (сталева рама М, кошик, багажник, зібраний 75%) Profi MTB2804-1K Червоний
Продавець: Круті тачки
5 222 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MTB2804-1K K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велосипед міський 28” дюймів (сталева рама М, кошик, багажник, зібраний 75%) Profi MTB2804-1K Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Спереди |
| Багажник | Да |
| Вес | 18.8 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 28" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Крылья | Да |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной V-brake |
| Подножка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 17,5 - 19" |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Рост велосипедиста | 175-190 |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


