
Велосипед TILLY Camaro триколісний з батьківською ручкою T-362/2 Червоний Акція до 06.07
Продавець: Круті тачки
3 028 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: T-362/2 Червоний K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Велосипед TILLY Camaro триколісний з батьківською ручкою T-362/2 Червоний Акція до 06.07». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 12.5 кг |
| Год выпуска | 2021 |
| Длина | 100 см |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подлокотники | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-07-10
Супер велосипед,дитина довольна!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-03
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-06-18
Переваги
Гарне обслуговування2025-06-12
2024-07-11







