
Велосипед-трансформер біговел 3в1 Profi Kids (колеса EVA) MBB 1008 pink Чорно-рожевий
Продавець: Круті тачки
1 174 ₴1 609 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MBB 1008 pink
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед-трансформер біговел 3в1 Profi Kids (колеса EVA) MBB 1008 pink Чорно-рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.9 кг |
| Высота | 50 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 72 см |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Детский |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 51 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-24
Все чудово! Біговел якісний, зручний та багатофункціональний, малечі дуже сподобався. Швидка доставка, продавець ввічливий–рекомендую!☺️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




