
Велосипед триколісний Best Trike (сталева рама, українське озвучення, 2 кошики, колеса EVA) BS-60725 Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 964 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BS-60725
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний Best Trike (сталева рама, українське озвучення, 2 кошики, колеса EVA) BS-60725 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Trike |
| Страна производитель | Украина |
| Багажная корзина | Спереди и сзади |
| Высота | 57 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2025 |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Длина | 72 см |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Пол | Для девочек |
| Рост велосипедиста | до 100 см |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Детский |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 48 см |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-12
Дуже дякую за швидке виконання замовлення,за гарне обслуговування!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


