
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1003-5 Мокко
Продавець: Круті тачки
5 417 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1003-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1003-5 Мокко». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-9 Темно-синій

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-1 Чорний

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1006-8 Світло-сірий

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1005-13
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Спереди и сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 12.4 кг |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Для девочек |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Коричневый |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-20
Гарне обслуговування, ціна, швидко зв'язалися та вчасно доставили відповідно вказаному терміну.Товар відповідає опису, якісний, додатково є можливість оформити гарантію на випадок пошкодження деталей. Менеджер все детально розповідає, все на вищому рівні. Дякую!Рекомендую цього продавця!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


