
Велосипед триколісний Qplay 6в1 з батьківською ручкою (сидіння 360°) Elite Platinum Black Чорний
Продавець: Круті тачки
3 322,22 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T10-ZElitePlatinumBlack
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний Qplay 6в1 з батьківською ручкою (сидіння 360°) Elite Platinum Black Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | QPlay |
| Страна производитель | Германия |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 7.4 кг |
| Высота | 101.5 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 117 см |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ремни безопасности | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная управляющая ручка | Да |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Доброго вечора ♥️ Дуже задоволена покупкою велосипеда,і як завжди все гарно запаковано і ввічливі консультанти 🥰 Лише потрібно більше м'яку зробити сідушки як для мене.А так все чудово ♥️🥰💞



