
Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Бірюзовий льон | Велосипед з батьківською ручкою Акція до 15.03
Продавець: Круті тачки
3 750 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-381/7 Бірюзовий льон K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Бірюзовий льон | Велосипед з батьківською ручкою Акція до 15.03». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Бежевий льон | Велосипед з батьківською ручкою Акція до 02.11

Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Зелений льон | Велосипед з батьківською ручкою Акція до 15.03

Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Зелений льон | Велосипед з батьківською ручкою

Велосипед триколісний TILLY CAYMAN T-381/7 Бірюзовий льон | Велосипед з батьківською ручкою
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Бирюзовый |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Год выпуска | 2021 |
| Состояние | Новое |
| Багажник | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Багажная корзина | Сзади |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Съемные подлокотники | Да |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Длина | 100 см |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-20
2024-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


