
Велосипед триколісний з батьківською ручкою Best Trike Perfetto (поворотне сидіння, музична фара) Рожевий
Продавець: Круті тачки
5 739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8066 / 745-60
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний з батьківською ручкою Best Trike Perfetto (поворотне сидіння, музична фара) Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY COMBI T-392 GREY Сірий

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY Storm T-349/2 Фіолетовий | Велосипед-коляска

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY MAGNUM T-3814 GREY Сірий

Велосипед триколісний з батьківською ручкою (складний) TILLY FLIP T-390/1 Сірий Акція до 22.03
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Trike |
| Страна производитель | Украина |
| Багажная корзина | Сзади |
| Вес | 13 кг |
| Возрастная группа | от 1-3 лет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Пол | Для девочек |
| Ремни безопасности | Да |
| Рост велосипедиста | до 100 см |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-05
Велосипед відповідає опису, не сподобалось що пісні на російській мові. Дивно, адже велосипед виробляється в Україні, 2024 року випуску,
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


