
Велосипед триколісний з батьківською ручкою дитячий TURBO TRIKE MT 1002-1 Чорний
Продавець: Круті тачки
5 430 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1002-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний з батьківською ручкою дитячий TURBO TRIKE MT 1002-1 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний з батьківською ручкою Best Trike (USB, Bluetooth) 62-403 Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BLACK Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BEIGE Бежевий

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY MAGNUM T-3814 GREEN Зелений Акція до 22.02
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Спереди и сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 11.4 кг |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-22



