
Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY Impulse T-386/2 Бежевий льон
Продавець: Круті тачки
4 800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-386/2 Бежевий льон K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY Impulse T-386/2 Бежевий льон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний з батьківською ручкою Best Trike (USB, Bluetooth) 62-403 Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BLACK Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BEIGE Бежевий

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY MAGNUM T-3814 GREEN Зелений Акція до 22.02
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 14 кг |
| Год выпуска | 2021 |
| Длина | 100 см |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подлокотники | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-07



