
Велосипед триколісний з батьківською ручкою TURBO TRIKE M 3113-21L Смарагдовий льон
Продавець: Круті тачки
3 508 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3113-21L
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний з батьківською ручкою TURBO TRIKE M 3113-21L Смарагдовий льон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний з батьківською ручкою Best Trike (USB, Bluetooth) 62-403 Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BLACK Чорний

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY DYNAMIC T-3810 BEIGE Бежевий

Велосипед триколісний з батьківською ручкою TILLY MAGNUM T-3814 GREEN Зелений Акція до 22.02
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 9.1 кг |
| Высота | 110 см |
| Год выпуска | 2020 |
| Длина | 108 см |
| Задний тормоз | Ножной |
| Звонок | Да |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подлокотники | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина | 57 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-05
Замовлення прийшло вчасно з цим проблеми не було. Але додатково оплатили страховку на пів року і виявилось що в комплекті не було пластикових педалей для підніжки( дитина ставить туди ніжки як що не хоче крутити колесо) пообіцяли замовити і вже третій тиждень додзвонитися не можливо, у вайбері немає відповіді...педалей немає.... потім зв'зались і вибачились і все вислали...так що люди відповідальні рекомендую!!!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


