
Велика іграшкова машинка Сміттєвоз " Truck" 39369 (Tigres)
Продавець: Круті тачки
544 ₴767 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 39369
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велика іграшкова машинка Сміттєвоз " Truck" 39369 (Tigres)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tigres |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 520 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мусоровоз |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-06
Переваги
Швидко відправили


