
Велика іграшкова вантажівка камаз Х-4 ORION 559
Продавець: Круті тачки
1 202 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 559
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велика іграшкова вантажівка камаз Х-4 ORION 559». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 790 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-25
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-12-26



