
Велика лялька (на батарейках, розмір 60 см, у коробці) H20931C-2
Продавець: Круті тачки
1 291 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: H20931C-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велика лялька (на батарейках, розмір 60 см, у коробці) H20931C-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 60 см |
| Высота упаковки | 630 мм |
| Длина упаковки | 245 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


