
Великий ігровий набір доктора "Лікарський кабінет" (26 предметів, звукові та світлові ефекти) 660-86
Продавець: Круті тачки
2 364 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660-86
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Великий ігровий набір доктора "Лікарський кабінет" (26 предметів, звукові та світлові ефекти) 660-86». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 770 мм |
| Длина | 550 мм |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-10
Іграшка відповідала опису і по комплектації і по кольору, вироблено з якісного матеріалу, дуже зручно збирається, і дитина у захваті від такого подарунку.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


