
Великий каркасний прямокутний басейн Bestway 56466 (549-274-122 см, 14812л, сходи, підстилка, фільтр) Білий
Продавець: Круті тачки
32 656 ₴37 109 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 56466
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Великий каркасний прямокутний басейн Bestway 56466 (549-274-122 см, 14812л, сходи, підстилка, фільтр) Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 117 кг |
| Высота | 122 см |
| Длина | 549 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 14500 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Песчаный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 274 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-20



