
Велюровий надувний матрац 191x76x25 см для відпочинку та сну Intex 64756 Синій
Продавець: Kanctovar
549 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 64756
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велюровий надувний матрац 191x76x25 см для відпочинку та сну Intex 64756 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 2.3 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-23





