
Велюровий надувний матрац Intex 191x76x25 см
Продавець: Velotrend
499 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: 64756-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Велюровий надувний матрац Intex 191x76x25 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 191 мм |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 76 мм |
| Материал | ПВХ |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-04-30
Прислали бракований товар шахраїНа телефон відповідають товар не приймають кошти не повертають не совітую у цього продавця брати хами довго відправляли товар.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-04-27
2026-03-27
2026-03-09
Щиро дякую Рекомендую
Переваги
Швидко відправили2026-03-03
Швидко
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Матрац не того розміру. Я замовляв 191/76, а прийшов 185/70. З матрацем, за описом, йшов ремкомплект, а я за нього заплатив 70 грн.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-13
Переваги
Ввічливий продавець2025-11-08
2025-11-02

