
Вертоліт на пульті з сенсорним керуванням, від USB, Dynamic Helicopter, Зелений / Вертоліт на радіокеруванні
Продавець: HUGO
159,24 ₴227,49 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457394003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вертоліт на пульті з сенсорним керуванням, від USB, Dynamic Helicopter, Зелений / Вертоліт на радіокеруванні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Вертолет |
| Возрастная группа | От 15 лет и старше |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Количество каналов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 75 мА/ч |
| Время зарядки аккумулятора | 0.5 час |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 40 мм |
| Световой сигнал | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-12-13

