
Вертоліт на радіокеруванні Dynamic Helicopter YU227
Продавець: YouShine
288 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6788978
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертоліт на радіокеруванні Dynamic Helicopter YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Вертоліт на пульті з сенсорним керуванням, від USB, Dynamic Helicopter, Зелений / Вертоліт на радіокеруванні

Вертоліт на радіокеруванні (довжина 21 см, акум, USB заряджання, світло, у коробці) JL807-2

Вертоліт на радіокеруванні (пульт керування 2.4 Ghz, вбудований акумулятор, підсвітка, USB кабель) 810

Військовий вертоліт на радіокеруванні (світлові та звукові ефекти, на батарейці, в коробці) 666-18
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Высота | 115 мм |
| Возрастная группа | От 11 до 14 лет |
| Двигатель | Электрический |
| Длина | 185 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Масштаб модели | 1:12 |
| Состояние | Новое |
| Тип электродвигателя | Коллекторный |
| Тип модели | Вертолет |
| Ширина | 40 мм |
| Вес | 300 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 0.5 |
| Время работы от аккумулятора | 10 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-11
Переваги
Товар не відповідав опису