
Вертоліт на радіокеруванні (пульт керування 2.4 Ghz, вбудований акумулятор, підсвітка, USB кабель) 810
Продавець: Круті тачки
392 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 810
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертоліт на радіокеруванні (пульт керування 2.4 Ghz, вбудований акумулятор, підсвітка, USB кабель) 810». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вертоліт на пульті з сенсорним керуванням, від USB, Dynamic Helicopter, Зелений / Вертоліт на радіокеруванні

Вертоліт на радіокеруванні (довжина 21 см, акум, USB заряджання, світло, у коробці) JL807-2

Військовий вертоліт на радіокеруванні (світлові та звукові ефекти, на батарейці, в коробці) 666-18

Вертоліт на радіокеруванні (3 кольори, акумулятор, світло, 2 канали, USB шнур) DH866D-2
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 11 до 14 лет |
| Высота | 110 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 175 мм |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вертолет |
| Цвет корпуса | Красный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 35 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-22
Швидко зв'язались консультанти, товар був в наявності.Іграшка приїхала неушкоджена, пакування нормальне. Була накладна та можливість повернення товару, також пропонують додаткову гарантію за потреби.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


