
Військова машина на радіокеруванні (звук, стрілянина, акумулятор 3,7 V, пульт 2,4 GHz) TK – 280-22
Продавець: Круті тачки
1 062 ₴1 455 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 280-22
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Військова машина на радіокеруванні (звук, стрілянина, акумулятор 3,7 V, пульт 2,4 GHz) TK – 280-22». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 280 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Грузовик, самосвал |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець


