
Військовий бронеавтомобіль HMMWV M1114 (2 види, масштаб 1:16, звук, підсвічування, інерція, відчиняються двері) 36991
Продавець: Круті тачки
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 36991
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Військовий бронеавтомобіль HMMWV M1114 (2 види, масштаб 1:16, звук, підсвічування, інерція, відчиняються двері) 36991». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Внедорожник |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


