
Військовий дитячий літак (2 кольори, підсвічування, 2 положення гвинтів, звуки роботи гвинтів) WY 490 AB
Продавець: Круті тачки
542 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY 490 AB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Військовий дитячий літак (2 кольори, підсвічування, 2 положення гвинтів, звуки роботи гвинтів) WY 490 AB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-16
Все чудово. Швидко доставили. Поки ще не розраховував. Але думаю що дитині сподобається іграшка. На вигляд наче нічого)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



