
Військовий ігровий набір (пістолет 22см, 11 предметів, граната на батарейках, бінокль) JL666-1
Продавець: Круті тачки
635 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JL666-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Військовий ігровий набір (пістолет 22см, 11 предметів, граната на батарейках, бінокль) JL666-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 400 мм |
| Количество предметов в наборе | 11 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Военный, пират, рыцарь |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


