
Військовий танк гараж (звуки, підсвічування, розкладається, міні-моделі, рухомі елементи) HS 8010 A
Продавець: Круті тачки
1 383 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HS 8010 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Військовий танк гараж (звуки, підсвічування, розкладається, міні-моделі, рухомі елементи) HS 8010 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота в собранном виде | 170 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина в собранном виде | 340 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Ширина в собранном виде | 180 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-09-26
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-08-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-20
Переваги
Ввічливий продавець2025-08-20
Все супер! Купляла на подарунок танк, дитина в захваті)



