
Візок з фруктами дитячий (фрукти на липучках, дошка, ніж, в пакеті) KK 111 ШТРИХ=400020
Продавець: Круті тачки
689 ₴958 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KK 111 ШТРИХ=400020
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візок з фруктами дитячий (фрукти на липучках, дошка, ніж, в пакеті) KK 111 ШТРИХ=400020». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 385 мм |
| Длина | 335 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


