
Встановлення з мильними бульбашками Динозавр (2 різновиди, у коробці) 530 A
Продавець: Круті тачки
498 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 530 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Встановлення з мильними бульбашками Динозавр (2 різновиди, у коробці) 530 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 353 мм |
| Длина | 151 мм |
| Материал | Пластик |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 78 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-22
Замовляли генератор бульбашок динозавра, дуже задоволені, особливо хочу відмітити, що великий резервуар для рідини, (на відміну від аналогічних іграшок) це супер!Відправили дуже швидко, обслуговуванням задоволена!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



