
Захисний тент чохол для каркасного прямокутного басейну Bestway 412 х 201 см 58232
Продавець: Kanctovar
799 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 58232
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Захисний тент чохол для каркасного прямокутного басейну Bestway 412 х 201 см 58232». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Объем бассейна | 0.005 куб. м |
| Цвет | Черный |
| Размеры | 412 х 201 см |
| Кант | 25 см |
| Толщина материала | 0,33 мм |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC, ПВХ) |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-12-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-27
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності





