
Захисний тент чохол для надувного круглого басейну Bestway 370 см 28026 синій
Продавець: Velotrend
849 ₴939 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28026
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Захисний тент чохол для надувного круглого басейну Bestway 370 см 28026 синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Объем бассейна | 0.01 куб. м |
| Цвет | Синий |
| Кант | 25 см |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC, ПВХ) |
| Размеры | 370 см |
| Толщина материала | 0,33 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна

