
Захисний тент чохол для каркасного прямокутного басейну Intex 460 х 226 см 28039
Продавець: Kanctovar
949 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 28039
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Захисний тент чохол для каркасного прямокутного басейну Intex 460 х 226 см 28039». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Объем бассейна | 0.008 куб. м |
| Цвет | Синий |
| Размеры | 460 х 226 см |
| Толщина материала | 0,33 мм |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC, ПВХ) |
| Кант | 20 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-06-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-26
2023-06-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності





