
Залізниця (2 види, локомотив, 3 вагони, 24 предмети, акумулятор, USB, світло, музика, пара) 3115AB
Продавець: Круті тачки
1 127 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3115AB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (2 види, локомотив, 3 вагони, 24 предмети, акумулятор, USB, світло, музика, пара) 3115AB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 345 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-07
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


