
Залізниця (21 елемент, 4 вагони та локомотив, звук, підсвічування, парогенератор) 3299-65
Продавець: Круті тачки
1 196 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3299-65
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (21 елемент, 4 вагони та локомотив, звук, підсвічування, парогенератор) 3299-65». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина в собранном виде | 1260 мм |
| Длина упаковки | 80 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 1260 мм |
| Ширина упаковки | 570 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


