
Залізниця (22 елементів, звук, підсвічування, пара, локомотив, 2 вагони) JHX 6331
Продавець: Круті тачки
1 166 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JHX 6331
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (22 елементів, звук, підсвічування, пара, локомотив, 2 вагони) JHX 6331». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Протяженность дороги | 5.22 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


