
Залізниця (22 елементи, локомотив, 5 вагонів, акум. 3.7V, підсвітка, пар, звуки, вулкан) 699-57 A
Продавець: Круті тачки
1 788 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 699-57 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (22 елементи, локомотив, 5 вагонів, акум. 3.7V, підсвітка, пар, звуки, вулкан) 699-57 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 485 мм |
| Длина упаковки | 755 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Дякую за таку красиву іграшку 😍 Діти у захваті 👏І за швидку доставку також спасибі, все прийшло вчасно))))Багато Вам вдячних клієнтів та мирного неба!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


