
Залізниця (61 деталь, локомотив 2шт, вагони 3шт, дорожні знаки, дерева, світло) 2181
Продавець: Круті тачки
1 643 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2181
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця (61 деталь, локомотив 2шт, вагони 3шт, дорожні знаки, дерева, світло) 2181». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 635 мм |
| Длина в собранном виде | 1700 мм |
| Длина упаковки | 880 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина в собранном виде | 985 мм |
| Ширина упаковки | 435 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


